Newsletter
SRP

Aktualności
Materiały i kursy
Korzystne promocje

Polityka prywatności


1. Polityka prywatności została stworzona z myślą o Tobie i Twoim komforcie korzystania z przesyłanych w wiadomościach informacji.

2. Zapisując się na listę Newslettera SRP i innych wchodzących w jego skład list (materiały, kursy, newslettery dotyczące poszczególnych szkoleń, listy oczekujących) akceptujesz jednocześnie wszystkie punkty niniejszej polityki.

3. Dane, które podajesz służą wyłącznie do wygodnej, spersonalizowanej komunikacji między Nami.

4. Podane danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie do Ciebie informacji w postaci e-maili.

5. Zapis na niniejszą listę został przez Ciebie dokonany dobrowolnie, a jeżeli stało się inaczej, możesz wypisać się w każdym momencie. W takim wypadku jednak SRP nie ponosi odpowiedzialności w zakresie likwidacji, czy dochodzenia kto dokonał zapisu Twoich danych na listę. Chroń swoje dane, nie potwierdzaj zapisów, które nie zostały dokonane przez Ciebie.

6. Twoje dane są w pełni bezpieczne, nigdy nikomu ich nie udostępnimy, nie odsprzedamy itd. Możesz być o to spokojny/a.

7. W każdym momencie możesz wypisać się z listy. Aby to zrobić kliknij w link w stopce przesłanej wiadomości, wprowadź adres, który chcesz skasować i potwierdź jego posiadanie w celu skasowania z listy Newslettera. Dzięki takiemu rozwiązaniu po pierwsze unikniesz przypadkowego wypisania z listy:(, po drugie nikt inny nie może wypisać Cię z listy Newslettera SRP bez Twojej wiedzy i zgody. Stronę do wypisu znajdziesz też tutaj

8. Zastrzegamy sobie prawo do przesyłania do Ciebie niezapowiedzianych wiadomości, dotyczących bieżącej działalności, materiałów, kursów, szkoleń i ofert.

9. W dowolnym momencie niniejsze polityka może ulec zmianie, o czym nie będziemy informować w osobnych wiadomościach, aby nie zaśmiecać Twojej skrzynki. Polityka jest i będzie cały czas dostępna w obowiązującej aktualnie formie, na niniejszej stronie.

10. SRP nie bierze odpowiedzialności za skutki wynikłe w związku z wykorzystaniem informacji, materiałów, kursów itdp przesyłanych drogą elektroniczną. Ostateczne efekty z ich użytkowania są sprawą indywidualną i zależą od wielu czynników. W razie wątpliwości zasięgnij odpowiedniej opinii adekwatnej do Twojej sytuacji.
*Twój email jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do komunikacji między Nami i nigdy nikomu nie udostępnimy Twojego adresu. polityka prywatności

(C) Wszelkie prawa zastrzeżone dla SRP